Warsztaty wyjazdowe i nie tylko

Przez ostatnie 2 lata przeszłam długą drogę. Drogę głębokiej transformacji, nauki, przedefiniowania sensu i celu życia. Lekcjami z tej drogi dzielę się teraz z innymi podczas moich autorskich warsztatów wyjazdowych. Warsztaty życia w zgodzie z sobą, bo tak je nazwałam, zrodziły się z mojej pasji do podróży i eksploracji świata, którą połączyłam z wszystkim, czego nauczyłam się w trakcie własnej tranformacji oraz podczas blisko półrocznego pobytu w Azji, gdzie zgłębiałam tajniki filozofii Wschodu, medytacji i naturalnych metod uzdrawiania (więcej o tym możesz przeczytać tutaj).

A teraz znowu jestem w podróży – szukam ciekawych miejsc na kolejne warsztaty, których uczestnicy będą mieli szansę zaglądnąć w siebie w niezapomnianych okolicznościach przyrody – może mojej ukochanej Ameryki Łacińskiej, a może uspokajającej Azji. Chcesz dowiedzieć się o lokalizacjach i terminach kolejnych warsztatów? Dołącz do newslettera, a gdy opublikuję kalendarz na rok 2018, dowiesz się pierwszy!


Zależało mi na tym, aby stworzyć warsztaty, których mnie samej brakowało, gdy byłam na rozdrożu i szukałam odpowiedzi. Warsztaty holistyczne, łączące różne techniki pracy nad sobą. Nie ideologie, nie religie i doktryny, nie konkretne szkoły i podejścia, a to, co najlepsze z nich wszystkich. Połączone z magiczną scenerią krajobrazów miejsc, które szczególnie zapadły mi w pamięć w moich podróżach. Gdyż wierzę, że właściwa energia miejsca ma dużą moc transformacyjną.

W maju zorganizowałam pierwsze takie warsztaty w Tajlandii. Przez tydzień pracowałyśmy w pięknej scenerii wyspy Koh Chang, która oprócz niesamowitej energii pozwoliła nam spróbować tego, co Tajlandia ma najlepsze – dobrodziejstwa tajskiego masażu i kuchni – w takich okolicznościach zdecydowanie łatwiej odkrywa się własną prawdę!


CO W PROGRAMIE?

Przez 7 dni warsztatów ze mną czeka Cię między innymi:

 • Codzienna praca z energią i poszczególnymi czakrami: zrozumienie ich roli, symboliki, działania. Indywidualna diagnoza czakr oraz poznanie metod samouzdrawiania i zwiększania ich wibracji w codziennym życiu.
 • Wprowadzenie do różnych technik medytacyjnych (medytacja koncentracyjna, medytacja uważności, mantry, medytacja aktywna) i pracy z oddechem, codzienna praktyka medytacji pozwalająca nawiązać kontakt z sobą i swoimi potrzebami.
 • Wykorzystanie narzędzi pracy z umysłem (afirmacji, wizualizacji, manifestacji) na drodze do osiągnięcia życiowego spełnienia.
 • Przegląd obecnej sytuacji życiowej: gdzie jestem, na jakim etapie swojego życia? Co zabieram w dalszą podróż, a jakie aspekty chcę zmienić?
 • Narzędzia dotarcia do swojej prawdy oraz konkretny plan na to, jak wprowadzić pozytywne zmiany w życiu. W zgodzie z sobą i tym, co Ci w sercu gra.
 • Codzienne wsparcie w podróży w głąb siebie podczas warsztatów, wsparcie po warsztatach w postaci grupy na FB oraz sesji coachingowej.
 • Zajęcia dodatkowe zapewniające codzienny kontakt z naturą i lokalną kulturą uzupełniające pracę warsztatową i poszerzające perspektywę kulturową.
 • Informacyjny pakiet startowy pełen praktycznych wskazówek dot. miejsca i organizacji wyjazdu (przesyłany na maila po wysłaniu zgłoszenia na warsztaty). Dla podróżujących dalej, wskazówki z pierwszej ręki dot. innych destynacji.

DLA KOGO?

Warsztaty są dla Ciebie, jeśli:

  • Marzy Ci się eksplorowanie świata, ale chciałbyś zacząć od łatwiejszego kierunku pod okiem doświadczonej eksploratorki.
  • Preferujesz przygodę i autentyczność podróżniczego doświadczenia od luksusu i komfortu turystycznych kurortów i wczasów typu all-inclusive.
  • Chcesz połączyć podróżowanie z nauką i rozwojem osobistym w sprzyjających okolicznościach przyrody i wśród ludzi o podobnych zainteresowaniach.
  • Gdzieś głęboko czujesz, że życie to więcej niż praca od poniedziałku do piątku, która ma spłacać kredyt i rachunki, przeciętnej jakości relacje, presja otoczenia oraz brak głębszego sensu tego wszystkiego prowadzący do bylejakości codziennego bytu.
  • Jesteś gotowy/a na zmiany w życiu, które przyniosą długofalowe skutki, transformując Twój świat w sposób niewyobrażalny – zgodnie z tym, co Ci w sercu gra.
  • Szukasz spokoju, równowagi i harmonii we wszystkich aspektach życia od pracy i kariery, poprzez obszar relacji, na pasjach skończywszy.
  • Chciałbyś dowiedzieć się więcej o energii i jak tym, jak nią zarządzać, by wieść spełnione życie w zgodzie z sobą.
  • Jesteś gotowy/a pracować nad sobą, mierząc się z demonami różnego kalibru. Jak i na pozytywny przełom, który ta praca wywoła.

O MNIE

… czyli co tak naprawdę dostaniesz w pakiecie?

Doświadczenie pracy z ludźmi

Przez ostatnią dekadę pracowałam z ludźmi, przez ponad jej połowę na stanowiskach menadżerskich w różnych firmach, branżach, krajach. Odbyłam szereg szkoleń menadżerskich i coachingowych w Polsce i za granicą. Zarządzałam niejednym zespołem, działem, projektem i budżetem, starając się przy tym pozostać wierną sobie i swoim wartościom. Co nie zawsze jest łatwe w świecie biznesu. Rozumiem wyzwania ludzi, którzy szukają swojej drogi. W biznesie i poza nim.

Transformacja przez duże T

Dwa lata temu, porzuciwszy poukładane życie dużego miasta oraz pewną pracę w korporacji, ruszyłam w blisko roczną podróż po świecie. Równolegle do przebytych kilometrów i odwiedzonych miejsc coraz bardziej poznawałam siebie. Wyprawa ta pozwoliła mi odkrywać siebie na 3 kontynentach, w różnych kulturach i realiach. Zrozumieć, czego naprawdę od życia chcę. Dzięki samej podróży, spotkanym ludziom, niezliczonym książkom, które w drodze przeczytałam, a także nowym smakom, zapachom, doświadczeniom. Na warsztatach podzielę się tym, co działa, pomaga, leczy, wskazuje drogę. Oraz tym, jak do tego dotrzeć – w Twoim konkretnym przypadku.

Doświadczenie podróżnicze

W swoim 34-letnim życiu zwiedziłam na własną rękę w sumie ponad 50 krajów na 4 kontynentach, wiele z nich solo, stąd co nieco o podróżach wiem – zarówno tych w głąb siebie jak i świata. Chętnie się tą wiedzą dzielę na blogu, w innych publikacjach, podczas podróżniczych prezentacji, których przeprowadziłam 20 tylko w ostatnim roku, a także w ramach autorskich mastermindów. Podzielę się i z Tobą. Opowiem o miejscach, ludziach, kulturach. Podpowiem ciekawe kierunki w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej. Dostarczę wiedzę o tym, jak podróż zorganizować. Już dziś możesz pobrać bezpłatny ebook, w którym na 160 stronach podpowiadam, jak zorganizować podróż na własną rękę – od momentu decyzji do wylotu. A gdy już przyjedziesz do Tajlandii, nie będziesz chciał/a wracać.

Pasja rozwoju

Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy. Lubię rozumieć i mieć wiedzę w wielu tematach. Z wykształcenia jestem filologiem i marketingowcem. Znam biegle trzy języki obce, którymi na co dzień posługuję się w podróżach i swojej pracy. Inne kultury fascynują mnie bez reszty. Nieustannie czytam, słucham, obserwuję. Bez rozwoju nie funkcjonuję. Tak jak i bez wyzwań. Nie wierzę w złote metody, ani w czarno-białe spojrzenie na świat. Hołduję wielowymiarowości. Na warsztatach pokazuję, jak szukać własnej drogi wielowymiarowo właśnie, bo nie ma jednego sposobu. Każda metoda jest dobra, jeśli ją czujesz. A jaka jest dobra dla Ciebie? Dowiedzmy się!

Uzdrawianie i praca z energią

Przez ostatnie pół roku zgłębiałam filozofie Wschodu, medytację oraz pracę z energią u źródła, czyli w Azji, a naukę tę uzupełniałam doświadczeniem praktycznym zdobywanym w centrum uzdrawiania energii w Kambodży, u stóp Angkor Wat, pomagając ludziom z całego świata. Pokażę Ci, czego się nauczyłam. Jak zadbać o siebie. Jak codziennie pracować z energią. Jak nią zarządzać, by Ci służyła, a nie szkodziła. Jak czerpać z życia pełnymi garściami.

Niewyczerpana energia

Mówiąc o energii, zawsze miałam duże jej pokłady. Teraz jednak, gdy do tego potrafię nią dobrze zarządzać, pokłady te stały się niewyczerpane. Chętnie się nią dzielę, zarażam, zapalam do życia. W zgodzie z sobą i tym, co Ci w sercu gra. Bo inaczej nie ma sensu. Życie jest zbyt krótkie… Gwarantuję Ci energię o wysokiej wibracji przez 7 dni trwania warsztatu. Dużo uśmiechu i zawsze pozytywne nastawienie – nawet w trudnych momentach. Wszystko po to, aby wspomóc Twój rozwój w tej podróży. I każdej kolejnej, która będzie jej wynikiem. Bo zapewniam Cię, to dopiero początek!

Więcej o mnie możesz przeczytać TUTAJ a także TUTAJ, gdzie opowiadam swoją historię od A do Z. TU z kolei dowiesz się, co mówią o mnie inni – ci, z którymi na co dzień pracowałam, podróżowałam, rozmawiałam, byłam. A jeśli masz więcej pytań, chętnie na nie odpowiem:

ania[@]eksploratorka.pl

eksploratorka.pl
facebook.com/eksploratorka
instagram.com/eksploratorka