Warsztaty w Tajlandii – formularz zgłoszeniowy

Witaj! Skoro tu dotarłeś/dotarłaś, oznacza to najprawdopodobniej, że moje majowe warsztaty w Tajlandii zainteresowały Cię na tyle, aby… się na nie zapisać! Bardzo się cieszę, zapowiada się bowiem niezwykła ekipa, której możesz być częścią!

Aby znaleźć się na liście uczestników, należy wypełnić poniższy formularz oraz najpóźniej do tygodnia od jego złożenia, przelać bezzwrotną zaliczkę w wysokości 890 zł (resztę kwoty do 10 maja). Po wysłaniu formularza, otrzymasz ode mnie email z danymi do przelewu i dalszymi wskazówkami. Jeśli możesz, nie pomijaj żadnych pytań w formularzu – odpowiedzi na nie pozwolą mi zorganizować warsztaty, których długo nie zapomnisz! 🙂

Jeśli coś jest niejasne, masz pytania, wątpliwości – napisz do mnie: ania[@]eksploratorka.pl.

Wypełnij formularz:

Podaj nazwisko oraz dane kontaktowe (email, telefon) bliskiej Ci osoby, z którą będzie można się skontaktować w sytuacji nagłej/kryzysowej.
Posiłki podczas warsztatów (śniadania i obiady) serwowane będą w opcji wegetariańskiej z przewagą tradycyjnej tajskiej kuchni, która bazuje na ryżu, makaronach, warzywach, mleku kokosowym, orzechach, ostrych przyprawach. Czy są jakieś pokarmy, których nie możesz spożywać? Czy cierpisz z powodu jakichś alergii lub nietolerancji pokarmowych?
Program warsztatów jest dość napięty, będziemy intensywnie pracować każdego dnia. Czeka nas też szereg atrakcji, jak masaż, snorkelling, tajskie gotowanie. Odpoczynek jest jednak równie ważny - szczególnie, gdy przebywa się w tak bajkowych okolicznościach azjatyckiej przyrody. Ile chciałbyś/chciałabyś mieć czasu wolnego dla siebie (bez zajęć warsztatowych) każdego dnia? Określ godzinowo - pozwoli mi to zoptymalizować program warsztatów.
Co konkretnie skłoniło Cię do udziału w warsztatach? Podaj min. jeden powód - poznanie Twojej motywacji pozwoli mi lepiej dostosować się do Twoich oczekiwań.
Co najbardziej podoba Ci się w programie warsztatów, czemu chciałbyś/chciałabyś poświęcić najwięcej czasu i uwagi? (Jak wyżej - chcę zrozumieć Twoje potrzeby, aby możliwie najlepiej w trakcie warsztatów na nie odpowiedzieć).
Jakie tematy z programu warsztatów przekonują Cię najmniej, na czym chciałbyś/chciałabyś skupić się najmniej?
Czy jest jakiś temat, którego nie znalazłeś/aś w programie, a który chciałbyś/chciałabyś podczas warsztatów poruszyć?
Masz jakieś dodatkowe uwagi co do programu warsztatów bądź kwestii organizacyjnych, które chciałbyś/chciałabyś przekazać?
Niniejszym oświadczam, iż zapoznała(e)m się z programem warsztatów, warunkami uczestnictwa i płatności zawartych na stronie: http://eksploratorka.pl/warsztaty-tajlandia i je akceptuję. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacyjnych. (Wpisz: TAK)