Mastermind

Organizacja dalszej podróży na własną rękę, zamieszkanie w innym kraju czy radykalna zmiana dotychczasowego życia może być trudna. Powiem więcej, na pewno taka będzie, gdy jeszcze nie mamy w tym obszarze doświadczenia i pozostajemy z tym sami. Ale wcale nie musimy. Możemy się wspierać. Wykorzystywać energię grupy. Poszukać sobie ludzi podobnie myślących. Zapraszam do grup mastermindowych!


MASTERMIND PROJEKT PIERWSZA PODRÓŻ

Ta grupa jest dla ciebie, jeśli marzy ci się zorganizowanie pierwszej dalszej podróży na własną rękę. Jeśli chcesz przejść przez cały proces – zarówno od strony praktycznej jak i tej ludzkiej, życiowej – w sposób możliwie bezbolesny i uniknąć ewentualnych wpadek. Jeśli chcesz skorzystać z mojego doświadczenia podróżowania na własną rękę po 54 krajach na 4 kontynentach oraz energii grupy oraz wsparcia ludzi mających ten sam cel.

Zajrzyj TUTAJ, aby przekonać się, że wiedza, którą się dzielę jest solidna. Jest bowiem wynikiem wielu lat podróżniczych doświadczeń, prób błędów, a także wypracowanych w ich wyniku najlepszych rozwiązań.


MASTERMIND ZAMIESZKAJ W MIEJSCU MARZEŃ

Ta grupa jest dla ciebie, jeśli od dawna myślisz o zmianie miejsca zamieszkania – czy to na dłużej – kierowany pragnieniem trwałej zmiany swojego życia, czy na kilka miesięcy, aby wzbogacić je o nowe doświadczenia, poznać inną kulturę, spróbować czegoś nowego. Niezależnie od tego, czy twoim marzeniem jest zamieszkanie pod palmą na karaibskiej czy tajskiej wyspie, w hiszpańskiej Andaluzji, słonecznej Toskanii czy na przykład malowniczej Skandynawii, znajdziemy sposób, abyś to osiągnął. Podzielę się z tobą swoim doświadczeniem mieszkania w kilku krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji, pracowania jako cyfrowa nomadka w 20 krajach przez ostatnie dwa lata oraz podróżowania po wielu innych, a także opanowania trzech języków obcych do poziomu biegłości (co nie znaczy, że też musisz iść tą drogą). Ustalimy wspólnie strategię osiągnięcia twojego celu i krok po kroku będziesz go, przy wsparciu grupy, realizować.

Przeczytaj więcej o życiu cyfrowego nomady (jeden ze sposobów na zamieszkanie w miejscu marzeń) na moim blogu:

Cyfrowy nomada, czyli jak żyć i pracować gdzie i kiedy chcemy?

Praca pod palmą, czyli cyfrowy nomadyzm w praktyce


CZYM JEST GRUPA MASTERMINDOWA?

Grupa mastermindowa składa się z kilku osób, które decydują się ze sobą regularnie pracować w celu osiągnięcia swoich indywidualnych celów, korzystając ze wsparcia, pomysłów i energii innych. Opiera się na wymianie poglądów i doświadczeń, a także ustalaniu i realizacji konkretnych celów, za które następnie bierzemy odpowiedzialność przed grupą. To swego rodzaju grupa wsparcia podobnie myślących i zmierzających do osiągnięcia zbliżonych celów. Oprócz wartości pracy w grupie podczas samego spotkania, dostaniesz niepowtarzalną szansę wsparcia grupy również poza oficjalnymi spotkaniami. Mastermindy łączą ludzi podobnie myślących, a to bezcenna wartość!


JAK WYGLĄDA PRACA W GRUPIE?

Moje grupy mastermindowe odbywają się online – łączymy się wszyscy na Skypie w systemie telekonferencji. Grupa składa się z maks. 5 osób. Spotykamy się co tydzień tego samego dnia, łącznie trzykrotnie. Każdy z uczestników dostaje 20 minut czasu, podczas których omawia swoje plany, wyzwania z którymi się mierzy na drodze do realizacji swojego celu, dostaje informację zwrotną zarówno od grupy jak i ode mnie, a także mnóstwo pomysłów i wskazówek. Następnie ustala cele na kolejny tydzień, których realizację omówimy na kolejnym spotkaniu. Oprócz tego po spotkaniu wszyscy dostają ode mnie konkretne zadania do zrobienia, które wspomogą osiągnięcie indywidualnych celów. Zaletą takiego systemu jest wzięcie odpowiedzialności za realizację swoich marzeń nie tylko przed sobą, ale i przed grupą, a to motywuje! Efekty pojawiają się bardzo szybko.


TERMINY, KOSZTY I ZAPISY

Właśnie ruszyły dwie grupy mastermindowe, w ramach których pracujemy intensywnie cały sierpień. W ramach każdej grupy spotkamy się trzykrotnie – każde spotkanie potrwa ok. 1,5-2 godzin. Kolejną edycję planuję w październiku – dołącz do newslettera poniżej – gdy znowu uruchomię zapisy – dowiesz się pierwszy!

Możesz mi też wysłać maila ze zgłoszeniem na adres ania[@]eksploratorka.pl bądź skontaktować się telefonicznie: +48 506 008 273 jeśli masz dalsze pytania.

Chcesz poznać moją historię? Zajrzyj TUTAJ. Zajrzyj również na bloga eksploratorka.pl.