Mastermind Zamieszkaj w Miejscu Marzeń

Zamieszkanie w innym kraju czy radykalna zmiana dotychczasowego życia może być trudna. Powiem więcej, na pewno taka będzie, gdy jeszcze nie mamy w tym obszarze doświadczenia i pozostajemy z tym sami. Ale wcale nie musimy. Możemy się wspierać. Wykorzystywać energię grupy. Poszukać sobie ludzi podobnie myślących. Zapraszam do grup mastermindowych!


TEN MASTERMIND JEST DLA CIEBIE, JEŚLI…

marzy ci się zamieszkanie w miejscu marzeń – cokolowiek ono dla ciebie znaczy – i zastanawiasz się, jak tego dokonać. Chciałbyś zamieszkać pod palmą na karaibskiej (a może tajskiej?) wyspie, w sennej Andaluzji, słonecznej Toskanii czy na przykład malowniczej Skandynawii? A może tylko uniezależnić się od miejsca obecnego zamieszkania i osiągnąć mobilność w obrębie Europy lub Polski? Podczas tego mastermindu podzielę się z tobą doświadczeniem mieszkania w kilku miejscach w Europie, USA i Azji, podróżowania po ponad 50 krajach na 4 kontynentach oraz pracy (zdalnej i stacjonarnej) w 20 – tylko w ciągu ostatnich dwóch lat. Pomogę ci określić, jakie kroki należy podjąć na drodze do zamieszkania w twojej wymarzonej lokalizacji, jak zdefiniować swoje potrzeby w tym zakresie, jakie wyzwania cię po drodze czekają i jak możesz je pokonać.


CZYM JEST GRUPA MASTERMINDOWA?

Grupa mastermindowa składa się z kilku osób, które decydują się ze sobą regularnie pracować w celu osiągnięcia swoich indywidualnych celów, korzystając ze wsparcia, pomysłów i energii innych. Opiera się na wymianie poglądów i doświadczeń, a także ustalaniu i realizacji konkretnych celów, za które następnie bierzemy odpowiedzialność przed grupą. To swego rodzaju grupa wsparcia podobnie myślących i zmierzających do osiągnięcia zbliżonych celów. Oprócz wartości pracy w grupie podczas samego spotkania, dostaniesz niepowtarzalną szansę wsparcia grupy również poza oficjalnymi spotkaniami. Mastermindy łączą ludzi podobnie myślących, a to bezcenna wartość!

Podsumowując, grupa mastermindowa jest:

 • świetną okazją do nauki z innymi oraz od innych
 • szansą do skonfrontowania swoich założeń i ustalenia konkretnej strategii jak i planu działania
 • okazją do zajrzenia w głąb siebie i dotarcia do (oraz realizacji!) głęboko skrytych marzeń
 • dużą dawką motywacji dzięki regularnym sesjom, wsparciu prowadzącej oraz innych uczestników, a także zadaniom między sesjami
 • niezapomnianą podróżą, która da ci energię do działania i sprawi, że rzeczy będą się działy – metodą małych kroków, ale za to systematycznie i regularnie.

Czym grupa mastermindowa NIE jest?

 • kursem, który da ci wszystkie odpowiedzi na tacy – tych będziesz musiał poszukać sam (to poszukiwanie będzie jednak świetną zabawą)
 • szkoleniem, które nie wymagania zaangażowania od uczestników – zaangażowanie będzie kluczowe, więc przed zapisaniem się upewnij się, że jesteś gotowy
 • serią luźnych pogawędek o życiu i podróżowaniu – pomimo dość luźnej formuły, na mastermindach spotykamy się w bardzo konkretnym celu i właśnie na celu się skupimy
 • kursem, na którym będziemy poruszać najdrobniejsze szczegóły techniczne twojego projektu – mastermind jest grupą wsparcia, która pozwoli ci obrać optymalną strategię i dopilnuje, byś ją systematycznie realizował – o detale musisz zadbać sam.

JAK WYGLĄDA PRACA W GRUPIE?

Eksploratorskie grupy mastermindowe odbywają się online – łączymy się wszyscy na Skypie w systemie telekonferencji. Nie musimy być więc w jednej lokalizacji – jedyne czego potrzebujesz to dostęp do internetu i aplikację Skype. Startujemy 10 października w grupie maks. pięcioosobowej. Pracujemy przez 5 kolejnych tygodni, spotykając się w wybrany dzień w godzinach wieczornych –  w tym wypadku będzie to wtorek (chyba, że wspólnie ustalimy inny, bardziej dogodny dla wszystkich dzień). Podczas dwugodzinowej sesji grupowej będziesz miał co tydzień okazję do podzielenia się postępami w pracy nad swoim projektem, otrzymania informacji zwrotnej, nowych pomysłów i świeżej dawki inspiracji ode mnie i grupy oraz ustalenia celów na kolejne 7 dni. A ja już dopilnuję, abyś je osiągnął! Dodatkowo dostaniesz zadanie domowe, które przyspieszy cały proces. Zaletą takiego systemu jest wzięcie odpowiedzialności za realizację swoich marzeń nie tylko przed sobą, ale i przed grupą, a to motywuje! Efekty pojawiają się bardzo szybko.

A W PRAKTYCE?

Mastermind Zamieszkaj w Miejscu Marzeń składa się łącznie z 6 sesji. Na pierwszej określimy jasne cele oraz dowiemy się więcej o sobie na wzajem. Na drugiej zaprojektujemy nasz idealny styl życia, który będzie niejako kompasem naszych dalszych decyzji. Na trzeciej wybierzemy miejsce/miejsca marzeń, bądź zweryfikujemy obecne, jeśli takie mamy. Ostatnie dwa moduły będą poświęcone stworzeniu planu działania, który zapewni, by rzeczy się działy – również po mastermindzie. Dodatkowo – po zakończeniu wszystkich modułów – w czasie wybranym wspólnie przez uczestników spotkamy się na sesji follow-up, podczas której upewnimy się, że jesteśmy na właściwej drodze do realizacji swojego marzenia.

CO OSIĄGNIESZ W RAMACH MASTERMINDU ZE MNĄ?

 • ustalisz swoje indywidualne cele w temacie wymarzonego stylu życia w wymarzonym miejscu
 • zaprojektujesz swój idealny lifestyle oraz plan wcielenia go w życie
 • określisz miejsce marzeń (a może zweryfikujesz obecne), bądź pulę takich miejsc z pomocą bardzo konkretnych kryteriów
 • stworzysz plan działania, który zmotywuje cię do pracy również po mastermindzie.

CO MÓWIĄ UCZESTNICY?

W sierpniu prowadziłam dwie grupy mastermindowe. Wśród uczestników były osoby pragnące wyjechać w odległe miejsce solo, z partnerem, a nawet z całą rodziną. Byli tacy, którzy chcą to robić regularnie co roku, ale tylko na okres przedłużonych wakacji, oraz tacy, którzy pragną wyjechać na dłużej. Miejsca marzeń, które braliśmy na tapetę były tak bliskie jak greckie wyspy, Bałkany, Włochy, Andaluzja i tak odległe jak Karaiby, Meksyk, Tajlandia czy Indonezja. Bo dla każdego coś dobrego. Każdy ma inne marzenia i potrzeby. Zobacz, co powiedziały uczestniczki ostatniej edycji:

Jeśli chcecie spróbować zamieszkania w miejscu marzeń, koniecznie udajcie sie na mastermind do Ani – najbardziej wspierającej prowadzącej, jaką znam, dającej same konkrety do życia w zgodzie z naszym lifestylem. Serdecznie polecam!!! Mastermind dał mi wielkiego kopniaka do działania w zgodzie z moim wymarzonym stylem życia, który zgubiłam w momencie, gdy moje dzieci pojawiły sie na świecie. Dzięki Ani w końcu udało mi się zatrzymać i znów pozwolić sobie na decyzję odbycia kolejnej podróży dookoła świata (tym razem z dziećmi), a potem już zmienić miejsce zamieszkania (obecnie Francja) na rajską wyspę, gdzie będę wedding planner. Dzieki Ania za tego kopa i możliwość brania udziału w twoim mastermindzie. Dzięki za twoją otwartość, ciepło, energię i konkrety, bez których nie podjęłabym decyzji o przetestowaniu wyspy przed zamieszkaniem na niej. Bonne chance pour la suite (good luck) et hasta prontito (na kolejnym mastermindzie lub tym razem wyjeździe przez ciebie organizowanym).

Aneta

Korzystałam właśnie z mastermindu u Ani – Zamieszkaj w miejscu marzeń. To była świetna decyzja, żeby w gronie innych marzycieli i Ani – doświadczonej podróżniczki – przegadać swój pomysł i skorygować założenia. Mimo, iż sama mam za sobą wiele podróży w różne zakątki świata, ten mastermind zwrócił mi uwagę na wiele szczegółów, które z całą pewnością ułatwią nam zrealizowanie naszej niecodziennej podróży. Polecam z całego serca!

Asia


TERMINY, KOSZTY I ZAPISY

Jesienny mastermind Zamieszkaj w Miejscu Marzeń startuje 10 października. Spotykamy się w przestrzeni online co wtorek w godzinach wieczornych – terminy poszczególnych sesji to: 10/10, 17/10, 24/10, 31/10, 7/11 oraz sesja follow-up w dowolnie wybranym terminie po zakończeniu mastermindu.

Koszt udziału w pięciotygodniowym mastermindzie to 490 zł. 

Co zawiera cena?

 • 5 sesji mastermindowych w grupie maks. 5-osobowej
 • dodatkowa sesja follow-up po zakończeniu mastermindu
 • zadania do każdego modułu w formie pdf przygotowujące do kolejnych sesji oraz podsumowujące ostatnie, aby zmaksymalizować efekty pracy
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, która będzie platformą wymiany doświadczeń i komunikacji postępów
 • 1-godzinna indywidualna sesja określająca twoje potrzeby i cele w dowolnie wybranym przez ciebie terminie
 • 160-stronnicowy ebook Projekt Pierwsza Podróż, który od strony praktycznej przeprowadzi cię przez proces organizacji dalszej podróży na własną rękę.

Zapisz się do końca września i skorzystaj z promocyjnej ceny 390zł.

kup teraz

Jeśli masz konkretne pytania, możesz mi też wysłać maila na adres ania[@]eksploratorka.pl bądź skontaktować się telefonicznie: +48 506 008 273.

Chcesz poznać moją historię? Zajrzyj TUTAJ. Zajrzyj również na bloga eksploratorka.pl.