UCZYŃ 2018 ROKIEM SPEŁNIONYCH MARZEŃ!

 

Rok 2018 zapowiada się ciekawie, pracowicie, intensywnie, a przede wszystkim PODRÓŻNICZO! Jako, że bardzo wierzę w moc podróży, chciałabym, aby każdy mógł się nimi cieszyć – najlepiej na własną rękę, aby jeszcze lepiej chłonąć, głębiej doświadczać, więcej zauważać. I nawet jeśli nie urodziłeś się eksploratorem świata, albo nigdy nie wyjeżdżałaś na własną rękę, zawsze można to zmienić. Przygotowałam dla Ciebie dwa programy online, które przybliżą cię do realizacji twoich podróżniczych marzeń w 2018 roku. Zarezerwuj czas w styczniu!

CHCESZ ZAMIESZKAĆ W MIEJSCU MARZEŃ?

Marzy ci się zamieszkanie w miejscu, które najlepiej odpowiada twoim potrzebom i stylowi życia?

Uczyń 2018 rokiem spełnionych marzeń!

Weź udział w programie mastermind

ZAMIESZKAJ W MIEJSCU MARZEŃ

3 stycznia – 25 kwietnia 2018

WŁAŚNIE ZACZYNASZ SWOJĄ PRZYGODĘ Z PODRÓŻAMI?

Zostań eksploratorem w Nowym Roku!

 

  KURS PROJEKT PIERWSZA PODRÓŻ

6 lutego – 8 marca 2018

Marzy ci się podróż na własną rękę, ale nie wiesz od czego zacząć? Dołącz do kursu, który przeprowadzi cię krok po kroku przez proces samodzielnej organizacji wyjazdu!

MASZ PYTANIA? POROZMAWIAJMY

Zainteresowało cię? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, podzielić swoją historią, bądź po prostu nawiązać kontakt, porozmawiajmy! Napisz do mnie za pomocą formularza obok, bądź bezpośrednio na maila: ania[@]eksploratorka.pl.

Jeśli z kolei szukasz inspiracji do podróży i chcesz wiedzieć, co u mnie słychać, koniecznie zajrzyj na moje profile społecznościowe:

8 + 13 =